اخبار اخبار فرهنگی

جهاد دانشگاهی از هیچ نامزدی در انتخابات حمایت نمی‌کند

تبلیغات بنری

دکتر مسلمی نینی:

رئیس جهاد دنگی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر حمایت این نهاد از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ملی گفت: جهاد دنگی از هیچ نامزدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی کند.

برای گزارش دادن تیلا; دکتر حسن مسلمی النائینی وی در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت این نهاد از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ملی و برخی اخبار و گروه های مجازی، تاکید کرد: جهاد دانشگاهی از هیچ نامزدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی کند.

رئیس جهاددانشگاهی گفت: سیاست جهاد دانشگاهی در خصوص انتخابات پیش از این به صراحت توسط این نهاد تبیین شده است و بر همین اساس جهاد دانشگاهی با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای جلب مشارکت حداکثری مردم به ویژه جوانان و نوجوانان تلاش می کند. . دانشگاهیان در انتخابات برای ارزیابی وضعیت اجتماعی، ارتقاء و گفتمان فعالیت می کنند و در این راستا در تعامل سازنده و مستمر با دانشگاه ها و وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشارکت دارند.

وی با اشاره به اینکه این نهاد طبق قانون نسبت به همه نامزدهای محترم ریاست جمهوری بی طرف است، گفت: اعضای جهاد دانشگاهی باید طبق قانون مرخصی بگیرند و از اموال و اعتبار این نهاد برای حمایت از کاندیدای خاص استفاده نکنند. به طور جداگانه.” “.

دکتر مسلمی نائینی در پایان گفت: جهاد دانشگاهی به گفتمان سازی و ایجاد شور و نشاط در جهت ارتقای مشارکت مردمی با هماهنگی ستاد همه نامزدها از طریق توانمندی های رسانه ای و فرهنگی ادامه خواهد داد تا مشارکت حداکثری مردم در انتخابات افزایش یابد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *