اخبار اخبار سیاسی

ثبات کشور نشانه توانمندی‌ نظام جمهوری اسلامی است

تبلیغات بنری

کاراگاه:

رئیس هیئت رئیسه گفت: ثبات کشور و برگزاری انتخابات در آستانه چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی گواه توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی و نعمت بی بدیل دینداران است. مردم. قدرت.”

برای گزارش دادن تیلامحمد مخبر امروز سه شنبه در یکی از مساجد تهران در سخنانی کوتاه ضمن تبریک عید سعید غدیر خم شهید رئیسی را پیرو واقعی عقاید امیرالمومنین علیه السلام معرفی کرد. و گفت: رئیس جمهور شهید بر اساس آموزه های دینی در راه خدمت به مردم خدمت می کرد و رضایت خداوند متعال را کسب می کرد و در این راه آنقدر سر خود را نشناخت که از خود گذشتگی کرد. زندگی به خاطر معشوق

مخبر با اشاره به اینکه یک شهید بزرگوار مسائل و مشکلات کشور را با توکل به خدا و تدبیر و تلاش دولت پیگیری کرد و امید را به جامعه بازگرداند و در ادامه به بیان برخی از شاخص های اقتصادی پرداخت و گفت: بر اساس آمارهای داخلی و گزارش های دولت و نهادهای بین المللی، همه شاخص های اقتصادی کشور رو به بهبود است و شرایط روشن تری در انتظار کشور است.

با اشاره به اینکه ثبات کشور و برگزاری انتخابات در آستانه چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی، سرپرست ریاست جمهوری، گواه توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. نعمتی بی بدیل برای ولایت فقیه است.

مخبر گفت: هر چند منطقه و فضای بین المللی شرایط ویژه و حساسی را پشت سر می گذارد و همین موضوع اهمیت مشارکت حداکثری را دو چندان می کند، اما انتخاب فردی شایسته که شایسته خدمت به مردم عزیز ایران باشد وظیفه خطیر ما در این برهه است. .

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *