اخبار اخبار عمومی

تفاهم نامه چمران در مورد استفاده از امکانات شهری در تبلیغات انتخاباتی

تبلیغات بنری

رئیس شورای شهر تهران در دویست و چهل و چهارمین جلسه شورا به مدیران و کارکنان شهرداری تهران نسبت به استفاده از امکانات شهرداری تهران در تبلیغات انتخاباتی هشدار داد.

برای گزارش دادن خبرگزاری صداوسیما رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه مدیران و کارکنان شهرداری اجازه ندارند از امکانات شهرداری تهران برای برگزاری انتخابات استفاده کنند، گفت: این ممنوعیت مربوط به توانمندی شهرداری و استفاده از نیروی انسانی است هشدار به مدیران ارشد و اعلام این موضوع به مدیران و کارکنان.

مهدی شمران گفت: تعطیلات شش ماهه شورا در نیمه اول سال از پس فردا 9 خرداد تا 14 تیرماه در نظر گرفته شده است.

تفاهم نامه رئیس شورا در مورد استفاده از امکانات شهری در انتخابات

رئیس کمیته بهداشت شورای اسلامی شهر تهران نیز در دویست و چهل و چهارمین جلسه شورا نسبت به عدم ساماندهی برخی از کارگران خانه های بهداشت هشدار داد.

سوده نجفی با تاکید بر ساماندهی نیروهای حوزه بهداشت گفت: در این زمینه تذکرات متعددی دادیم و خوشبختانه ساماندهی کارکنان مراکز بهداشتی درمانی آغاز شده است که امیدواریم شامل همه این نیروها شود.

این عضو شورا همچنین از شهرداری تهران خواست تا به پیشنهادات کمیته بهداشت در این زمینه رسیدگی کند.

تفاهم نامه رئیس شورا در مورد استفاده از امکانات شهری در انتخابات

رئیس کمیته بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران نیز در دویست و چهل و چهارمین جلسه شورا پیشنهاد کرد تهران به عنوان آزمون استفاده از دستگاه های معاینه فنی جدید انتخاب شود تا سایر شهرها نیز اقدامات لازم را انجام دهند. معیارهای.

مهدی برهادی افزود: 11 درصد آلودگی و 4 درصد ذرات معلق ناشی از خودروهای پلاک شهری است که از رئیس شورا و شهرداری تهران می خواهیم فکری به حال این موضوع کنند.

این عضو شورا افزود: موتورسیکلت ها نیز آلودگی زیادی دارند و برخی به اندازه یک کامیون آلودگی تولید می کنند. بنابراین 10 درصد از ذرات معلق و 21 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای به موتورها اختصاص دارد.

مهدی برهادی افزود: 37 درصد خودروها در مراکز معاینه فنی، 40 درصد از این خودروها در شهرستان های تابعه معاینه فنی و مابقی مشمول معاینه فنی نمی شوند.

رئیس کمیته سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران نیز از نامزدهای انتخابات خواست تا برنامه های زیست محیطی خود را اعلام کنند.

مهدی برهادی همچنین بر ارتقای دوربین ها در سطح شهر تاکید کرد و افزود: ارائه طرح ترافیک به شهروندان باید مشروط به اخذ معاینه فنی باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین گفت: عده ای شب ها در داخل شهر در خودروهای خود استراحت می کنند و روزها کار می کنند که ناآرامی ایجاد می کند. پیشنهاد ما این بود که خودروهایی که به تهران می آیند برای مدت محدودی در شهر حضور داشته باشند. چنین برنامه ای در شهرهای دیگر دنیا نیز اجرا می شود و نمی توان خودروها را برای مدت طولانی در شهر مستقر کرد.

مهدی شمران افزود: با رویه ای می توان آلودگی هوا را جبران کرد که خودروهای پلاک تهران فقط در پایتخت معاینه فنی شوند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *