اخبار اخبار جهان

تظاهرات علیه نسل کشی در غزه در نقاط مختلف جهان

تبلیغات بنری

تظاهرات علیه نسل کشی غزه در کشورهای مختلف جهان برگزار شد.

تظاهرات علیه نسل کشی غزه در نقاط مختلف جهان

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، تظاهرات علیه نسل کشی غزه در کشورهای مختلف جهان برگزار شد.

تظاهرات گسترده در حمایت از فلسطین در طنجه مغرب
کانال تلگرامی وابسته به شبکه خبری قدس تصاویری از تظاهرات گسترده در شهر طنجه مغرب در حمایت از فلسطین و محکومیت پهلوگیری یک کشتی جنگی رژیم صهیونیستی در بندر طنجه را منتشر کرد.

تظاهرات در انگلیس در حمایت از غزه
به گزارش پرس تی وی، ده ها هزار نفر در سراسر انگلیس بار دیگر برای ابراز همبستگی با غزه به خیابان ها آمدند. معترضان از دولت این کشور می خواهند که از نسل کشی غزه حمایت نکند. سعیدبوریزا گزارش می دهد.
تقریباً بارانی بود، اما باران نتوانست جلوی معترضانی را بگیرد که می‌خواهند دولت بریتانیا علیه نسل‌کشی آمریکا و اسرائیل در غزه اقدام کند.
این شانزدهمین تظاهرات در نوع خود از 7 اکتبر در انگلستان است. این تظاهرات ده ها هزار نفر را برای ارسال پیامی به دولت آتی کارگر جذب کرد.
دیوید لمی، وزیر امور خارجه جدید آمریکا در اولین اعلامیه سیاست خارجی خود، حمایت خود را از آتش بس فوری در غزه اعلام کرد و گفت که هر کاری که بتواند برای کمک به جو بایدن انجام خواهد داد.
جنایاتی که معترضان اینجا می گویند که نخست وزیر آینده مسئول آن است. استارمر در اوایل نسل‌کشی از آنچه که حق اسرائیل برای قطع آب و غذا برای فلسطینیان غزه می‌خواند دفاع کرد، اظهار نظری که انتقادات شدیدی را برای او به همراه داشت و به قیمت آرای حزبش تمام شد و به او کمک کرد تا پنج نامزد مستقل طرفدار فلسطین را در انتخابات عمومی از دست بدهد. در مجلس.

تظاهرات در بارسلون اسپانیا در حمایت از فلسطین
کانال تلگرامی فلسطین هم اکنون تصاویری از تظاهرات گسترده با حضور بیش از 200 تاکسی در شهر بارسلون اسپانیا در محکومیت نسل کشی در نوار غزه منتشر کرده است.

تظاهرات علیه نسل کشی غزه در نقاط مختلف جهان

تظاهرات حامی فلسطین در سوئد
صفحه کاربری “مرکز رسانه فلسطین” در
تظاهرات علیه نسل کشی غزه در نقاط مختلف جهان

تظاهرات حامی فلسطین در ایرلند
صفحه کاربری مرکز اطلاع رسانی فلسطین در وب سایت X عکس هایی از تظاهرات طرفداران فلسطین در شهر کورک جمهوری ایرلند در روز یکشنبه منتشر کرد. شرکت کنندگان در این تظاهرات خواستار آزادی فلسطین شدند.
تظاهرات علیه نسل کشی غزه در نقاط مختلف جهان
تظاهرات در محکومیت جنایات اسرائیل در اوترخت، چهارمین شهر بزرگ هلند

تظاهرات در لندن در همبستگی با غزه و محکوم کردن رژیم اشغالگر

تظاهرات در ژنو در محکومیت حمایت غرب از اشغالگری

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *