اخبار اخبار سیاسی

تاکید پزشکیان بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان

تبلیغات بنری

تماس تلفنی رئیس اقلیم کردستان عراق با رئیس جمهور منتخب؛

مدیشیان در پاسخ به تماس تلفنی رئیس اقلیم کردستان عراق بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

پزشکان بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان تاکید دارند

به گزارش خبرگزاری سیدواسیمانچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در تماس تلفنی با رئیس جمهور منتخب ضمن تبریک به مناسبت سعادت ملت ایران و آرزوی موفقیت برای ایشان در ماموریت مهم ریاست جمهوری گفت: روابط ما و شما بر پایه‌های عمیق و کهن فرهنگی و تاریخی بنا شده است، که اعتقادی راسخ است که تحت تأثیر هیچ عامل بیرونی قرار نمی‌گیرد.

بارزانی با تسلیت شهادت رئیس جمهور فقید کشورمان، با اشاره به سفر اخیر وی به ایران و دیدار با آیت الله رئیسی، ابراز امیدواری کرد که روند تعاملات و اجرای توافقات ایران و اقلیم کردستان عراق در آینده رو به رشد باشد. دوره زمانی. ریاست دکتر به جدیت ادامه بده

پزشکیان در این تماس تلفنی ضمن قدردانی از پیام تبریک و تماس رئیس اقلیم کردستان عراق، روابط دو طرف را رو به رشد توصیف و بر بهره گیری از همه ظرفیت های موجود برای گسترش همکاری ها تاکید کردند.

رئیس جمهور منتخب با اشاره به اهمیت تقویت روابط با همسایگان در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، عراق را از جایگاه ویژه ای در این نظام برشمرد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *