اخبار اخبار اقتصادی

تامین مالی تولید و صنعت با ابزار‌های جدید

تبلیغات بنری

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و صندوق تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) در راستای افزایش رقابت‌پذیری صنعت ملی و ارتقای سطح فناوری صنایع کشور، تفاهم‌نامه‌ای بر این اساس امضا کردند. که از ابزارهای تامین مالی برای کمک به تولید استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدافیسیما وابسته به سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران؛ با هدف دستیابی به فناوری های پیشرفته و راهبردی و دستیابی به اهداف تعیین شده در سیاست های عمومی علم، فناوری و اقتصاد مقاومتی مبنی بر تقویت اقتصاد دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری بین فرشاد مقیمی مدیرعامل شرکت کوچک و صنعتی منعقد شد. امضای سازمان املاک و مستغلات صنایع ایران و محسن نادری مانیش، مدیرعامل شرکت حمایت از صندوق مادر ته‌هازی به امضای شرکت تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته رسید.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: برای حل مشکلات مالی واحدها با محوریت تامین مالی زنجیره‌ای به دنبال توسعه ابزارهای تامین مالی جدید هستیم و در مس و به صورت پایلوت اجرا می‌کنیم. زنجیر مبلمان .

مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) همچنین حمایت از صنایع کوچک و متوسط، شهرک‌های صنعتی، واحدهای دانش‌بنیان و صادرات بنگاه‌های اقتصادی فعال در حوزه هوش مصنوعی، فضایی، الکترونیک و … میکروالکترونیک از اولویت های کاری این صندوق است. صندوق سال 1403 را برشمرد و گفت: با هدف حمایت از واحدهای تولیدی در سال گذشته 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع پرداخت شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *