اخبار اخبار سیاسی

به هر نوع تهدیدی قاطعانه پاسخ می‌دهیم

تبلیغات بنری

سرتیپ صباحی فرد:

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه در جبهه دفاعی قوی تر از همیشه هستیم، گفت: پاسخ قاطع به هر نوع تهدیدی را تضمین می کنیم.

به گزارش خبرگزاری سیدواسیماامیر سرتیپ علی رضا صباحی فرد با حضور در بخش ها، سایت ها و سایت های مختلف راداری گروه پدافند هوایی شیراز، سطح آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان ها را مورد ارزیابی قرار داد.

در این بازدید فرمانده نیروی پدافند هوایی در جمع سران و کارکنان این سازمان گفت: در هر کجای کشور به موفقیت رسیدیم موظف و موظف بودیم که به منطقه گرایی، روحیه جهادی و شهادت طلبی متوسل شویم. ” بنابراین باید این روحیه و این فرهنگ را در کشور تقویت کنیم.

وی با تاکید بر لزوم ارتقای توان رزمی خاطرنشان کرد: با تکیه بر توان داخلی و اطاعت از فرماندهی معظم کل قوا در سطح دفاعی قوی تر و پیشروتر از همیشه هستیم و تایید می کنیم که به هر نوع حمله ای قاطعانه و کامل پاسخ خواهیم داد. . تهدید شدن.

امیر سرتیپ صباحی فرد درباره اهمیت انتخابات پیش رو گفت: امروز دشمنان به دنبال شبهه افکنی و ایجاد تفرقه در نظام هستند و برای رسیدن به اهداف خود کاری از پیش نمی برند. لذا جهاد بیانیه‌ای یکی از مهمترین راه‌های خنثی‌سازی تاکتیک‌های دشمن است و با حضور حداکثری در انتخابات، خط صفر را در برابر تمام باورهای غلط دشمنان ترسیم می‌کنیم.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *