اخبار اخبار جهان

بمباران ۶۹ درصد مدارس محل اسکان آوارگان در غزه

تبلیغات بنری

تحولات فلسطین؛

آنروا اعلام کرد که 69 درصد از مدارس اسکان آوارگان فلسطینی در غزه مستقیماً بمباران شده و به شدت آسیب دیده اند.

برای گزارش دادن سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما; آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (UNRWA) اعلام کرد که 69 درصد از مدارس غزه که پناهجویان فلسطینی را در خود جای داده اند، مستقیماً بمباران شده و آسیب های زیادی دیده اند.

تصویری دلخراش از بستن یک فلسطینی زخمی به خودروی نظامی

جنایتکاران رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از حمله به خودروی خود از یک فلسطینی مجروح به عنوان سپر دفاعی استفاده کردند و او را به خودروی نظامی بستند.

حملات هوایی هواپیماهای رژیم صهیونیستی به شهرهای رفح، خان یونس و شهر غزه

شهرهای رفح; شهر خان یونس در جنوب نوار غزه و شهر غزه و شمال نوار غزه مورد بمباران هوایی هواپیماهای اشغالگر اسرائیل قرار گرفتند.
خبرنگار المیادین اعلام کرد که درگیری‌های خشونت‌بار بین نیروهای مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در حومه غربی شهر رفح در جنوب نوار غزه ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار المیادین: ارتش اشغالگر محله های مسکونی به ویژه در محله سعودی در رفح را تخریب کرد.
در همین حال، خبرنگار الجزیره به نقل از این کانال تلگرامی اعلام کرد که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مقر آنروا در منطقه الصنا در جنوب شهر غزه، 4 فلسطینی به شهادت رسیدند.

تظاهرات طرفداران غزه در لندن

شبکه خبری القدس تصاویری از تظاهراتی که در لندن برای پایان دادن به جنایات نسل کشی در نوار غزه برگزار شد را منتشر کرد. شرکت کنندگان در این تظاهرات پرچم فلسطین را در دست دارند و روسری فلسطینی را بر گردن دارند و شعار می دهند: فلسطین آزاد خواهد شد.

– تجار اسرائیلی برای نجات اقتصاد اسرائیل درخواست برگزاری انتخابات زودهنگام کردند

به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، اعلام شد که کنفرانسی با حضور بیش از دویست تاجر اسرائیلی برای برگزاری انتخابات زودهنگام در اسرائیل به منظور رهایی از بحران عمیق و شدید اقتصادی درخواست شده است.
بلومبرگ به نقل از ایال والدمن تاجر اسرائیلی نوشت که دولت فعلی (بنیامین نتانیاهو) دشمن اسرائیل است و ما در تلاش هستیم تا انتخابات زودهنگام در اسرائیل برگزار کنیم.

جنگ غزه 39000 دانش آموز را از امتحان محروم کرد
با آغاز امتحانات دبیرستان، دانش‌آموزان نوار غزه با برگزاری تظاهراتی خواستار برگزاری امتحاناتی شدند که از شرکت در آن محروم بودند. در میان این دانش آموزان کسانی بودند که مجروح و حتی شهید شدند و اهالی مطالبی را در خواست حق تحصیل کردند که کمترین حقی است که این دانش آموزان می توانند مطالبه کنند، اما نیروهای اشغالگر اسرائیل 450 دانش آموز را کشتند، مقطع متوسطه را تخریب کردند و 39000 دانش آموز را نابود کردند. از تحصیل محروم شدند.

تظاهرات طرفدار فلسطین در پاریس

به گزارش شبکه جهانی، شهروندان فرانسوی با برپایی تظاهراتی در پاریس، پایتخت این کشور، جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را محکوم کردند. تظاهرکنندگان با تجلیل از مواضع نیروهای مقاومت در فلسطین، ایران، لبنان و یمن تاکید کردند که به مبارزه خود برای بیداری و هوشیاری افکار عمومی جهانی ادامه خواهند داد.

تظاهرات طرفداران غزه در آمریکا

شبکه خبری قدس با انتشار این عکس ها در کانال تلگرامی خود گزارش داد: فعالان فلسطینی در آمریکا علیرغم بارش باران به خیابان ها ریختند و تظاهراتی را برای پایان دادن به جنگ نسل کشی در نوار غزه ترتیب دادند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *