اخبار اخبار تکنولوژی

برگزاری مراسم یادواره جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان و شهید غلامرضا صالحی

تبلیغات بنری

مراسم یادبود حاج احمد متوسلیان فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله (ص) و شهید غلامرضا صالحی جانشین این لشکر با حضور جمعی از سرکردگان، همرزمان و خانواده های معظم شهدا در البرز برگزار شد. -حسینیه فاطمه الزهرا. پادگان و عصر (علیه السلام).

برگزاری یادواره حاج احمد متوسلیان و شهید غلامرضا صالحی

خبرگزاری صدا وسیما گزارش داد که فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت گفت. «امروز هیچ جای دنیا نیست که حرف از سپاه نرود و این سلسله را جوانان گمنام تأسیس کردند، علاوه بر آن در امر رهبری، تربیت و انسانیت بودند و به همین دلیل است درخت نیرومند سپاه با قدرت و قدرت می درخشد.

محسن رضایی با یادآوری رشادت های احمد میتوسلیان و شهید غلامرضا صالحی در عملیات های دفاع مقدس گفت: امروز برخی از برنامه و سرمایه برای مدیریت و مدیریت کشور صحبت می کنند در حالی که نباید از ارزش ها صحبت کرد. و روش ها و روش های بکار رفته در دفاع مقدس را فراموش نکنیم و از زحمات جوانان غیور همچون احمد میتوسلیان و شهید صالحی غافل نشویم که باعث پیشرفت شگرف در هدایت جنگ و در نهایت پیروزی در مقدس شد. دفاع

وی ویژگی های رهبران دفاع مقدس را بر حسب مسئولیت و مسئولیت برشمرد و به قدرت جوانان امروز کشور اشاره کرد و گفت: امروز جوانانی مانند باکریس، حمت و متوسلیان در کشور وجود دارند که باید تامین شود.» با محیطی پر رونق برای آنها.»

سردار محسن رضایی با یادآوری روحیه و فرهنگ نقد، خلاقیت و نوآوری در بین رهبران دفاع مقدس گفت: با وجود فضای انتقادی و کثرت صداها، ارزش های برادری و فداکاری انسجام نیروها را حفظ کرد. و امروز شاهد از بین رفتن این ارزش ها هستیم.

وی ادامه داد: کثرت گرایی برای وحدت و رقابت برای پیشرفت. انتقاد برای اصلاحات، اما فردگرایی، کثرت گرایی و رقابت را به درگیری و در نهایت عقب ماندگی کشور تبدیل می کند.

وی در پایان با بیان اینکه الگوی موفق مدیریت دفاع مقدس و شجره نامه سپاه پاسداران که نام آن بر سر زبان ها افتاده است، قابل تعمیم به سایر بخش ها است، تصریح کرد: با مطالعه این موضوع و بهره‌برداری از نقاط ضعف و قوت این مدل، می‌توان برای محققین دلایل عدم موفقیت این مدل را به بخش‌های دیگر پی برد تا علت آن را بیابند و به تشخیص آن بپردازند و در را به روی الگوبرداری از این روش اداری باز کنند. در سایر بخش ها

رهبری پاکسازی تنگه رقبیه، هماهنگی یگان های عملیاتی قرارگاه حمزه و جانشینی لشکر 27 از جمله مسئولیت های شهید صالحی است.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *