اخبار اخبار جهان

برنامه‌ صهیونیست‌ها برای سیطره بر کرانه باختری شکست خواهد خورد

تبلیغات بنری

حماس در بیانیه ای اعلام کرد:

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در بیانیه ای تصمیم شورای امنیت رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی را اقدامی برای کنترل کرانه باختری اشغالی دانست.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری سید وسیما به نقل از خبرگزاری شهاب، جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: تصمیم شورای امنیت کوچک رژیم صهیونیستی در خصوص گسترش شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی و قانونی بودن پنج شهرک جدید. شهرک‌سازی‌ها و همچنین اعمال قوانین اشغالگری در برخی از مناطقی که از لحاظ اداری تحت کنترل سازمان خودمختار قرار دارند، در واقع اعلامیه‌ای عملی برای دولت رژیم اشغالگر فاشیستی برای ادامه برنامه‌های هژمونیک افراطی اسموتریچ است. بانک غربی. ضرورت این اقدامات فاشیستی، موضع یکپارچه فلسطین، مخالفت، رویارویی و رویارویی با سیاست های دولت افراطی صهیونیستی است که تجاوزات خود را علیه ملت فلسطین تشدید می کند، مردم آن را سلاخی می کند، سرزمین آن را غارت می کند و مقدسات آن را هتک حرمت می کند.

حماس افزود: سازمان ملل و جامعه جهانی باید اقدامات عملی را فراتر از صدور بیانیه محکومیت انجام دهند و از این اقدامات که تلاشی خطرناک برای نابودی آرمان مردم فلسطین و تضییع حقوق آنها نسبت به سرزمین و سرنوشت آنها تلقی می شود، جلوگیری کنند. ما تأیید می کنیم که تمام برنامه های رژیم اشغالگر فاشیست برای کنترل کرانه باختری، آوارگی مردم آن و از بین بردن آرمان فلسطین شکست خواهد خورد و با اراده پولادین مردم و مقاومتی که در شهرها، روستاها و روستاها در حال ظهور است، مقابله خواهد کرد. محله ها اردوگاه های کرانه باختری در حال افزایش است و ما از همه مردم و جوانان خود در سراسر کرانه باختری و بیت المقدس می خواهیم به مبارزه با دشمن جنایتکار، درهم شکستن آن و بیرون راندن آن از سرزمین و مقدسات ما ادامه دهند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *