اخبار اخبار سیاسی

برای روابط با روسیه اهمیت زیادی قائل هستیم

تبلیغات بنری

پزشکان در تماس تلفنی پوتین:

رئیس جمهور منتخب روسیه در پاسخ به تماس تلفنی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: ما برای روابط با کشور دوست و همسایه روسیه اهمیت زیادی قائل هستیم و بی شک برای تقویت این روابط تلاش خواهیم کرد.

ما به روابط با روسیه اهمیت زیادی می دهیم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه 27 تیر 1403 انتخاب دکتر مسعود بزکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران را تبریک گفت.

رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور منتخب برای دکتر در مسئولیت بزرگی که در انتظار وی است آرزوی موفقیت و بهروزی و بهروزی برای مردم ایران کرد و روسیه در بالاترین سطح توسعه یابد و دوره ریاست جمهوری منتخب ادامه یابد و توافقات بین دو کشور در دولت شهید رئیسی اجرا شود.

ولادیمیر پوتین همچنین با اشاره به گسترش همکاری‌های ایران و روسیه به ویژه در بخش انرژی و حمل‌ونقل، ضمن دعوت از دکتر مزکیان برای شرکت در اجلاس آتی بریکس در کازان، بر آمادگی روسیه برای امضای تفاهم‌نامه همکاری جامع بین دو کشور تاکید کرد. در خصوص و در حاشیه این دیدار وی تایید کرد.

رئیس جمهور منتخب در این تماس تلفنی ضمن قدردانی از پیام گرم و مهربان رئیس جمهور روسیه گفت: ما برای روابط با کشور دوست و همسایه روسیه اهمیت زیادی قائل هستیم و بی شک برای تقویت این روابط تلاش خواهیم کرد. روابط

دکتر مسعود بازیکیان همچنین بر تلاش دولت جدید برای پیگیری و اجرای توافقات صورت گرفته در دولت شهید رئیسی تاکید کرد.

رئیس جمهور منتخب همکاری دو کشور در سازمان ها و توافقات بین المللی و منطقه ای از جمله شانگهای، بریکس و اوراسیا را مهم دانست و گفت: اسناد توافقنامه همکاری جامع ایران و روسیه تکمیل شده و آماده هستیم. آن را امضا کند. در حاشیه اجلاس بریکس در روسیه.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *