اخبار اخبار ورزشی

بازی‌های جهانی شرکت‌ها؛ نخستین نشان کاروان ایران در دوومیدانی بانوان

تبلیغات بنری

کاروان ایران اولین مدال پرتاب وزنه بانوان پنجمین دوره بازی های جهانی شرکت های بزرگ را کسب کرد.

بیش از چهار هزار ورزشکار از کارخانه های معروف و معتبر دنیا در این مسابقات در 29 رشته ورزشی به رقابت می پردازند.

به دلیل عدم همکاری در صدور روادید برای ورزشکاران کارگری کشورمان، تیم اعزامی کار ایران از صبح امروز (پنجشنبه 10 خرداد) در 4 رشته دو و میدانی، فوتبال هفتم، سوم بسکتبال تیمی و تنیس روی میز به مصاف حریفان خود رفت.

در مسابقات دوومیدانی بازی های بین المللی شرکتی که در دوره های گذشته با درخشش ورزشکاران ایرانی همراه بود، تنها شرکت کننده کاروان ورزشی ایران خانم فریبا درخشنده از فولاد سپاهان اصفهان بر سکوی سوم ایستاد و در مسابقات پرتاب وزنه گروه سنی الف با پرتاب 7 متر و 55 سانتی متر و برنده مدال برنز این ماده و اولین مدال کاروان شد.

من باید بگویم؛ فریبا درخشنده در ماده 100 متر در گروه مقدماتی چهارم شد و در پرش طول پنجم شد.

در رقابت‌های بسکتبال سه جانبه بازی‌های شرکت‌های جهان که از صبح امروز آغاز شد، تیم ساحل نایان بندر با وجود شکست در اولین دیدار مقابل ایتالیا، با پیروزی در سه دیدار بعدی مقابل تیم‌های یونان و فرانسه به مقام دوم دست یافت. محل. وی در گروه اول موفق شد از مرحله گروهی صعود کند و به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی راه یابد.

در رقابت های تنیس روی میز رده سنی آزاد بازی های بین المللی شرکتی، تیم کاشانه همت ایران با ترکیب مسیح قربانی و امیر صدیق در دو دیدار مقابل تیم های آلیانس فرانسه و پورشه آلمان با نتیجه به پیروزی رسید. 3-0 به مرحله یک چهارم نهایی رسید و این رقابت ها آغاز شد.

در ادامه این رقابت ها فردا در مرحله یک چهارم نهایی از ساعت 10:45 تیم ایران همت کاشانه برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم دوم گروه چهارم می رود.

اولین روز از مسابقات فوتبال هفت بازی شرکتی جهانی با دو پیروزی در مرحله گروهی برای تیم فوتبال کارگران ایران همراه بود. در این رقابت ها تیم ایران متشکل از بازیکنان فوتبال سپاهان اصفهان و پتروشیمی امیرکبیر ماهشهر صبح امروز در اولین دیدار 3 بر 2 مقابل مسافران فرانسوی پیروز شد سپس عصر امروز با نتیجه 8 بر 1 مقابل باشگاه اس اس دی اسپورت ایتالیا به برتری رسید. گروه به مرحله بعدی راه یافت که در آن تیم به مرحله بعدی راه یافت.

فردا مرحله یک چهارم نهایی و یک چهارم نهایی ادامه دارد.

لازم به ذکر است؛ به دلیل عدم همراهی سفارت ایتالیا در تهران و عدم صدور ویزا، شرکت کنندگان اعزامی به این مسابقات موفق به اخذ ویزا نشدند و نتوانستند در این بازی ها شرکت کنند. فولاد سپاهان اصفهان و پتروشیمی امیرکبیر.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *