اخبار اخبار اقتصادی

بازار طلای تهران یک هفته تعطیل شد

تبلیغات بنری

نایب رئیس فدراسیون طلا و جواهر تهران از تعطیلی بازار طلای تهران به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (علیهما السلام) همچون سال های گذشته به مدت یک هفته خبر داد.

بازار طلای تهران یک هفته تعطیل بود
به گزارش تیلا، سید محمود شربیانی در خصوص تعطیلی بازار طلای تهران گفت: معاملات بازار تهران اعم از طلا و جواهر هر ساله به مدت شش روز از دهه اول ماه محرم تعطیل است. به یک سیستم قدیمی سنت، در ایام عزاداری ماه محرم.

وی افزود: بر این اساس، صنعت طلا و جواهر بازار تهران که یکی از مؤمنان و محبان اهل بیت محسوب می شود، هفته آینده از شنبه 3 تیرماه تا پنجشنبه 7 تیرماه تعطیل است.

نایب رئیس فدراسیون طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: بر این اساس طبق سنوات گذشته بازار طلا و جواهر تهران شامل معابر اصلی بازار و حاشیه بازار طلا با تعطیلی با سایر اقشار مردم و بازاریان منطبق است. واحدهای بازرگانی و تشکیل هیئت ها و ابراز همدردی و محبت خود به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و سیدالشهدا حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام.

شربیانی تصریح کرد: در جریان تعطیلی بازار طلای تهران به مناسبت ایام سوگواری، تمامی راهروها و منازل بازار طلا از جمله; گردنه فروردین، اردیبهشت، خرداد، حکیم هاشمی، مکار و احسان، علاوه بر بازار طلا و جواهر در سبزه میدان، تیکی دولت، بازار صحافه و بازار طلافروشان تهران سیاه و بسته است و دسته های عزاداری در این مکان ها اجرا می کنند. .

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *