اخبار اخبار عمومی

ایجاد ایستگاه‌های شارژ برقی در پایانه‌های تاکسی و اتوبوس شهری پایتخت

تبلیغات بنری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران گفت: جانمایی ایستگاه های شارژ تاکسی و اتوبوس با اولویت ایستگاه های حمل و نقل عمومی در مناطق مختلف شهرداری در بررسی های جامع برقی شدن پایتخت مورد توجه قرار می گیرد.

ایجاد ایستگاه های شارژ برق در ایستگاه های تاکسی و اتوبوس های شهری پایتخت

برای گزارش دادن تیلاشهریار افندی زاده در حاشیه بازدید از روند پیشرفت پروژه پارکینگ طبقاتی هوشمند شهید بغدادی و در دیدار با غلامرضا شنگی شهردار منطقه 20 با اشاره به تقاضای سفر، حجم بالای ترافیک و نیاز روزافزون به تامین اولیه گفت: تاسیسات و زیرساخت های موجود در این منطقه و بیان کرد: یکی از اهداف اصلی در این حوزه توسعه حمل و نقل عمومی و تسهیل در تردد است که با توجه به بررسی عملکرد شهرداری منطقه 20 تلاش عمده ای است که اصلاح مهندسی در آن انجام شده است. قرارداد ترافیک انجام شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک تهران افزود: در مطالعات جامع برقی‌سازی شهر تهران، مقرر شد ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس برای استقرار ایستگاه‌های شارژ در اولویت قرار گیرند. لذا با توجه به بازدیدی که در منطقه صورت گرفت، ایستگاه های مناسبی برای استقرار ایستگاه های شارژ در شهرداری منطقه 20 وجود دارد که در زمینه برق رسانی می تواند حمایت کافی از خودروهای حمل و نقل عمومی برقی منطقه را داشته باشد. آینده. از این رو تعیین محل ایستگاه های اولویت دار شارژ تاکسی و اتوبوس در ایستگاه های حمل و نقل عمومی شهرداری منطقه 20 و سایر مناطق شهرداری تهران در چارچوب مطالعات جامع برق رسانی تهران در نظر گرفته شده است.

مهندس افندی زاده به اهمیت رضایت شهروندان از فعالیت های در حال اجرا اشاره و بر تاثیر اطلاع رسانی فعالیت های در حال انجام در محورهای مرتبط با شبکه راه و ترافیک که در هر منطقه به صورت ویژه در حال اجراست تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک به شهرت تهران گفت: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 20 با نگاه منطقه ای یا فرامنطقه ای و شبکه ای موظف است مسائل مربوط به منطقه را در کمیته شبکه راه ها یا تهران مطرح کند. شورای ترافیک شهر که به وضوح با هدف جلوگیری از ترافیک سنگین در منطقه یا حمل و نقل، کاهش بار ترافیکی به مناطق همجوار و ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان را هدف قرار می دهد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران به اجرای پروژه های مهم و بزرگی از جمله احداث رینگ حرم شاه عبدالعظیم حسنی اشاره کرد و افزود: اجرای این پروژه نیازمند انجام مطالعات کامل ترافیکی و ارائه است. نتایج آن ها برای تصمیم گیری – این موضوع پس از مثبت شدن بررسی پیچیدگی های ترافیکی و بررسی تمامی جوانب آن و تصویب شورای ترافیک شهر تهران برای اجرا اعلام می شود.

با اشاره به اهمیت اجرای طرح های ترافیکی در منطقه 20 به ویژه راه های منتهی به حرم مطهر با توجه به برگزاری جشن های بزرگ ملی و مذهبی در جوار حرم عبدالعظیم حسنی از جمله راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی (ع) افزودند: راه های منتهی به حرم مطهر بازسازی و مرمت شده و با نصب و تعمیر بیش از 90 قطعه مخزن، 320 سیلندر تردد و 50 انشعاب گاردریل و ریل گذاری بیش از 23 کیلومتر از حرم مطهر انجام شده است. جاده برگشت در بزرگراه امام علی و شهید آوینی در ماه های گذشته.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران با اشاره به وجود سه ایستگاه اصلی شهرری، جوانمرد کسب و دولت آباد در مجاورت ایستگاه های مترو، گفت: ساخت و توسعه پارکینگ مسافران و تسهیل دسترسی مسافران به عموم مردم. ایستگاه‌های حمل‌ونقل و دسترسی به آن‌ها به مناطق مختلف شهری یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان حمل‌ونقل و ترافیک در شهر تهران است که با هدف کاهش استفاده از خودروهای شخصی، افزایش میل به سفر با وسایل نقلیه عمومی و تشویق شهروندان است. برای استفاده از آنها

آقای افندی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت منطقه 20 شهرداری تهران و مجاورت آن با حرم معظم له شاه عبدالعظیم حسنی، بررسی مشکلات و ساماندهی پارک مرزی به زودی در این امر کلید خواهد خورد. منطقه ای که در راستای ساماندهی شبکه اصلی معابر، کاهش تخلفات و پاسخگویی به تقاضای پارکینگ در مجاورت نقاط تجاری، اداری و آموزشی فعالیت خواهد کرد، از مهمترین اثرات اجرای پارکینگ حاشیه ای در منطقه است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در بازدید از روند پیشرفت پروژه پارکینگ هوشمند طبقاتی شهید بغدادی، خواستار تسریع در اجرای این طرح با توجه به نیاز شهروندان ساکن در این منطقه به پارکینگ شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *