اخبار اخبار فرهنگی

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و بنیاد ملی توسعه فناوری

تبلیغات بنری

پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی با هدف اجرای نقشه علمی کشور و توسعه توانمندی های نوآورانه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه میراث فرهنگی و بنیاد ملی توسعه فناوری *به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این تفاهم نامه با هدف اجرای نقشه علمی کشور، توسعه توانمندی های نوآورانه، تولید و اقتصاد دانش بنیان، صنایع فرهنگی و خلاق و ایجاد تعامل موثر بین بخش های تخصصی با استفاده از فناوری در حوزه های فرهنگی برگزار می شود. میراث و گردشگری، حمایت از کارآفرینی و دستیابی به سهم مورد انتظار ایران در بازارهای جهانی، به امضای مصطفی ده پهلوان، رئیس پژوهشکده و حمید ترکاشوند، مدیرعامل بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی رسید. .

همکاری و تعامل موثر برای فرهنگ سازی، ترویج، گفتگو، توسعه فناوری، تجاری سازی دستاوردها، تشکیل اکوسیستم فناوری، کارآفرینی فناوری، صادرات و جهانی شدن محصولات و خدمات فناوری نرم موضوع این تفاهم نامه است.

اهداف و زمینه های همکاری در این تفاهم نامه شامل توسعه فناوری های سخت و نرم، قدیمی و جدید، تدوین سیاست ها، برنامه ریزی ها و فعالیت های مبتنی بر فناوری های نوین با محوریت توسعه فناوری ها با رویکرد تشکیل ستاد صادرات است. شرکت فناوری‌های صنایع خلاق جمهوری اسلامی ایران با رویکرد میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری، تولید و ترویج و اشاعه مفاهیم مرتبط با حوزه فناوری‌های صنایع خلاق و حمایت از پروژه‌های اساتید و دانشجویان در حوزه فناوری. ، دانش و اقتصاد هوشمند در زمینه صنایع خلاق و خدمات به منظور سرمایه گذاری ارزش اقتصادی و غیره.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *