اخبار اخبار عمومی

انتخاب مشاوران ترافیک برای مطالعات محلی منطقه‌ای در تهران

تبلیغات بنری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران گفت: مشاوران ترافیکی برای انجام مطالعات منطقه ای بومی در اجرای طرح های شهری در هر منطقه از شهرداری تهران انتخاب می شوند.

برای گزارش دادن تیلااولین نشست بحث و بررسی مطالعات حمل و نقل و ترافیک با حضور مهندسین مشاور و کارشناسان بخش خصوصی در مناطق 22 گانه شهرداری تهران برگزار شد.

شهریار افندی زاده گفت: ستاد رشد در این جلسه مشاوران ترافیکی را برای انجام مطالعات منطقه ای بومی با دعوت عمومی انتخاب می کند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران با اشاره به طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، بررسی راه اندازی قطار شهری یا خط تراموا در تهران، مطالعات راه آهن، طرح جامع برق و سایر پروژه ها، گفت: در حال حاضر در سال 1394 به صورت رسمی در حال انجام است. شهر تهران خواستار مشاوره مهندسان برای بررسی مکان های مناسب برای احداث جایگاه های شارژ خودروهای برقی شد.

در ادامه مهندسان مشاور همچنین در خصوص بررسی روند انتخاب مشاوران، شناسایی مطالعات منطقه ای در اجرای طرح های شهری توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران، اجرای تصمیم ارتقای ایمنی معابر شهری و توجه به بیان نظرات خود پرداختند. بررسی مسائل شهر انسان محور در اجرای طرح های شهری.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *