اخبار اخبار جهان

افزایش شهدای غزه به ۳۸ هزار و ۹۸ نفر

تبلیغات بنری

وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد: تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از 7 اکتبر تاکنون به 3898 نفر و مجروحان به 87705 نفر رسیده است.

شهدای غزه به 3898 شهید رسید

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا وسیما به نقل از شبکه المیادین، وزارت بهداشت در نوار غزه اعلام کرد که تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از 7 اکتبر به 38 شهید رسیده است. هزار و 98 نفر و تعداد مبتلایان به 87 هزار و 705 نفر افزایش یافت.
این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که رژیم اشغالگر طی 24 ساعت گذشته سه قتل عام را در مناطق مختلف نوار غزه انجام داد که در نتیجه آن 29 نفر شهید و 100 نفر زخمی شدند.

جنایت رژیم صهیونیستی تخریب خانه دیگری در مقابل چشمان کودکان
شبکه القسطال با انتشار تصاویری در تلگرام اعلام کرد رژیم اشغالگر قدس، خانواده ایاده قنبر فلسطینی، پسرش و نوه هایش را آواره کرده و وی را مجبور به تخریب خانه اش در منطقه جبل مکبر در قدس اشغالی کرده است. این کانال افزود که اعضای خانواده وی گریه کردند زیرا خانه آنها ویران شد و خاطرات و رویاهای آنها در این خانه ویران شد.

ساخت مسجد در اردوگاه جبلیه با استفاده از پارچه و پلاستیک
شبکه الاقصی با انتشار تصاویری در تلگرام نوشت: پس از تخریب مساجد اردوگاه جبلیه در شمال نوار غزه توسط اشغالگران، فلسطینی های ساکن در این منطقه با پارچه و پلاستیک مسجدی ساختند.

تلاش نیروهای امدادی برای بیرون آوردن پیکر شهید از زیر آوار
کانال قدس فدرال در تلگرام تصاویری از تلاش نیروهای دفاع غیرنظامی برای بیرون آوردن پیکر یک شهید از زیر آوار خانه ای در نصیرات منتشر کرد.

کودک فلسطینی که چشم، دست و پای خود را از دست داد
کانال قدس وید با انتشار تصاویری در تلگرام نوشت: این کودک فلسطینی در بمباران خانه اش در غزه توسط رژیم اشغالگر، چشم، دست و پای خود را از دست داد.

مصائب وداع جوان فلسطینی با مادر شهیدش
کانال تلگرامی تلویزیون فلسطین تصاویری از درد و رنج یک جوان فلسطینی را هنگام وداع با مادر شهیدش در غزه منتشر کرد.

جوانان غزه برای قبرها سنگ جمع می کنند
شبکه تلویزیونی فلسطین با انتشار تصاویری در تلگرام نوشت: تعدادی از جوانان در جریان حملات رژیم اشغالگر از زیر آوار خانه ها برای ساخت قبرستان سنگ جمع می کنند.

شهدای قتل عام رژیم صهیونیستی در منطقه «الشوکا» در رفح به بیمارستان «ناصر» منتقل شدند.
به گزارش کانال تلگرامی وابسته به خبرگزاری شهاب، پس از قتل و قتل (جمعه) توسط سربازان رژیم اشغالگر قدس در حوالی منطقه «الشوکا» در شرق «رفح» که منجر به کشته یا کشته شدند. مجروح شدن تعدادی از غیرنظامیان فلسطینی، عکس هایی از انتقال اجساد شهدا منتشر شد و این جنایت در بیمارستان الناصر در خان یونس منتشر شد.

پیکر این شهید فلسطینی به بیمارستان ناصر خانیونس منتقل شد
به گزارش کانال «فلسطین نو» در تلگرام، کودک فلسطینی که در بمباران هواپیمای اشغالگر به شهر خان یونس در جنوب نوار غزه به شهادت رسیده بود به بیمارستان ناصر منتقل شد. خانواده این کودک فلسطینی در حالی که او را در آغوش گرفته بودند به بیمارستان ناصر منتقل شدند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *