اخبار اخبار فرهنگی

اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی

تبلیغات بنری

معاون آزمون های سازمان سنجش و سنجش نظام آموزشی کشور اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی بیست و نهمین المپیاد علمی دانش آموزی سال 1403 هجری شمسی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ دکتر علی الصدر گفت: نتایج مرحله اول بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی سال 1403 در 23 رشته و مرحله نهایی در نوبت صبح و بعدازظهر روز جمعه 14 مرداد ماه 1403 اعلام شد. دانشگاه های مستقر در مراکز ده گانه کشور از جمله دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا- همدان، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید بهنر. دانشگاه های کرمان، فردوسی مشهد و شهید چمران اهواز برگزار می شود.

وی افزود: آزمون مرحله نهایی المپیاد در یک روز و طبق برنامه درج شده در پرتال اطلاع رسانی مرکز المپیاد علمی دانش آموزی در سایت olympiad.sanjesh.org برگزار می شود مرحله پایانی المپیاد از 12 تا 26 تیرماه برای انتخاب شهر محل برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی مرکز ملی المپیاد علمی دانش آموزی برای دانش آموزانی که در بازه زمانی تعیین شده شهر محل برگزاری آزمون خود را انتخاب نکنند. بلیت ورود به جلسه آزمون صادر نمی شود و امکان شرکت در المپیاد سلب نخواهد شد.

معاون آزمون سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی کشور در خصوص جزئیات این المپیاد گفت: شرکت کنندگان در هر یک از رشته های «شیمی»، «زیست شناسی»، «مهندسی شیمی»، «صنعتی» “مهندسی”، “مهندسی مواد و مواد معدنی” و “مهندسی کشاورزی (کشاورزی و اصلاح نباتات)”، “مهندسی برق”، “مهندسی مکانیک” می توانند به جای شرکت در المپیاد “مهندسی سلول های بنیادی و بافت” شرکت کنند. در المپیاد استادیوم اصلی خود.

وی افزود: این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی مرکز ملی المپیاد علمی دانش آموزی علاقه خود را در رشته “سلول های بنیادی و مهندسی بافت” اعلام کنند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *