اخبار اخبار عمومی

از افزایش اجاره بهای کیوسک‌ها تا تغییر نام ۲۳ بوستان و معبر در نشست شورای شهر

تبلیغات بنری

همزمان با دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، اعضای شورا موافقت کردند؛ اجاره غرفه های گل و مطبوعات در تهران 30 درصد افزایش یابد.

از افزایش اجاره بهای کیوسک ها تا تغییر نام یک پارک و ۲۲ گذرگاه در جلسه شورا

برای گزارش دادن تیلا همزمان با دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، طرح اصلاح قانون محدودیت اجاره کیوسک های گل و مطبوعات در شهر تهران بررسی و با اکثریت ۱۶ رای موافق به تصویب رسید.

مهدی برهادی، رئیس کمیته بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: مبلغ پیشنهادی شهرداری برای افزایش اجاره بهای غرفه های گل و مطبوعات در تهران 45 درصد بود اما مقرر شد اجاره بها افزایش یابد. . کرایه این کیوسک ها 30 درصد است و درصد نباید افزایش یابد پس از بررسی در کمیته های مشترک به 30 درصد رسیدیم.

از افزایش اجاره بهای کیوسک ها تا تغییر نام یک پارک و ۲۲ گذرگاه در جلسه شورا

در دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، مصوبه طراحی، کنترل و اجرای نماهای شهر تهران نیز اصلاح شد.

حمید سلیمی، مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران در جلسه شورا گفت: سازمان نظام مهندسی استان تهران مجوز طراحی نما را صادر می کند و مهندسانی که می توانند در شهر طراحی نما انجام دهند باید بر اساس شاخص ها کار کنند. قابلیت های آنها را بسنجید و طراحان را تسهیل کند.

از افزایش اجاره بهای کیوسک ها تا تغییر نام یک پارک و ۲۲ گذرگاه در جلسه شورا

طرحی مبنی بر تعیین حق استفاده از کیوسک ها با توجه به نوع کاربری در میادین میوه و تره بار در میادین نیز به فوریت در جلسه شورا ارائه و مقرر شد به صورت عادی بررسی شود.

رئیس سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ضمن بررسی یک فوریت لایحه اصلاحی قانون تعیین حق استفاده از کیوسک ها با توجه به نوع کاربری در میادین میوه و تره بار و میادین محصولات کشاورزی، گفت: تمامی کیوسک های … سازمان و در سطح بازار باید برای بررسی مجدد بروند.

مهدی بختیاری زاده افزود: با توجه به اینکه درصد کارمزد مزایده از 65 به 55 درصد افزایش یافته است و کارشناسان در حال ایجاد هزینه های اضافی برای کیوسک هستند، این درخواست برای حذف تبصره اول ارائه شده و طبق روال قبلی مبنای مزایده درصدی از مبلغ اجاره بهای دوره قبل است که تعیین می شود.

از افزایش اجاره بهای کیوسک ها تا تغییر نام یک پارک و ۲۲ گذرگاه در جلسه شورا

در دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، نام یک پارک و ۲۲ معابر با اکثریت آراء اعضای شورا تغییر یافت.

در این جلسه خیابان دانشگاه شهرک در منطقه 21 به نام همیشه صدیق، میدان خیبر منطقه یک به نام شهیده جمال آباد، کوچه سهیل در منطقه یک به نام شهید عباس شمنی و خیابان توحید چهارم منطقه 2 به نام شهید نامگذاری شد. . کوچه جواد رجب پور باغ نو در منطقه 6 به نام شهید حسن ستاری، یک پارک نوساز در منطقه 8 به نام باغ مرمر، کوچه مزروعی در منطقه 12 به نام شهید سید علی سادات زواری، کوچه عدالت در منطقه 12 خمس دارد. نام سردار شهید ایرج امیری. کوچه بزرگ منطقه 12 به نام شهید علی رضا طهماسبی و کوچه 6 غربی به نام شهید میرعلی انتظری اسکیوی نامگذاری شده است.

کوچه کیفان در منطقه 14 به نام شهید حمید شیری، کوچه مرداد در منطقه 14 به نام شهید خسرو مبره، کوچه پنچم شرقی در منطقه 14 به نام شهید سید امیر ذوالقدر، کوچه سوم شرقی در منطقه 14 به نام شهید ناصر اطلاعات کوچه بهشت ​​سوم الغرب در منطقه 14 به نام شهید محمدهادی امینی، کوچه هشت متری در منطقه 16 به نام شهید ناصر نادری، کوچه 67 در منطقه 16 به نام شهید اسماعیل. کاشیبیزا، کوچه 20 در منطقه 17 به نام شهید احمد، کوچه ای در منطقه 17 به نام شهید سید حسن میرحسینی، کوچه قدیمی منطقه 17 به نام شهید علی رضا ایزدی اردوانی جنوبی. خیابان منطقه 19 به نام شهید مصطفی علیدادی، کوچه 46 منطقه 19 به نام شهید محمدرضا محجوبی و کوچه نهم منطقه 21 به نام دادگستری شهید علی رضا بهزادی.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *