اخبار اخبار جهان

ادامه تظاهرات جهانی در حمایت از غزه

تبلیغات بنری

فعالان حامی فلسطین در کشورهای مختلف تظاهراتی را علیه نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه برگزار کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، فعالان حامی فلسطین در کشورهای مختلف در اعتراض به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه تظاهراتی ترتیب دادند.

تظاهرات مردم اردن در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مقاومت (العالم المغازی)، مردم اردن برای اعلام حمایت از ساکنان نوار غزه و محکومیت تجاوزات رژیم صهیونیستی در مقابل سفارت این رژیم در امان تظاهرات کردند. .
تظاهرکنندگان که پرچم فلسطین را به اهتزاز درآورده بودند، شعار می دادند: «مسجد الاقصی با ریختن خون ما پاکی خود را باز می گرداند». «هفتم مهرماه تنها روز عدالت بود». “اسموتریچ بدبخت، با بن گیر احمق باش.”
آنها عادی سازی روابط بین کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و شعار دادند: شرم بر همه شما که در محاصره نوار غزه شرکت کرده اید. «به توطئه‌گران بگویید که در غزه گاز نیست». بستن گذرگاه رفح یک خیانت است با باز کردن آن از مردم غزه حمایت کنید.

تظاهرات مردم مراکش در حمایت از غزه در مقابل پارلمان این کشور
به گزارش شبکه اطلاع رسانی قدس، مردم مراکش با برپایی تظاهراتی در مقابل پارلمان این کشور در رباط، حمایت خود از ملت فلسطین و محکومیت تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را اعلام کردند.
تظاهرکنندگان با حمل پرچم های فلسطین شعار «زنده باد فلسطین» سر دادند. شما قهرمانان فلسطینی، شما شعله مبارزه هستید.

راهپیمایی اعتراضی در مقابل هتل گالانت در واشنگتن دی سی
به گزارش کانال تلگرامی فلسطین آنلاین، حامیان فلسطینی در سفر به آمریکا با تجمع در مقابل هتل ویلارد، محل اقامت یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واشنگتن دی سی، این جنایتکار جنگی را محکوم کردند. تظاهرکنندگان شعار می‌دادند: «نمی‌توانی پنهان شوی! تو داری نسل‌کشی می‌کنی».

تظاهرات در سنگال در محکومیت نسل کشی غزه
کانال فلسطین آنلاین در اپلیکیشن تلگرام گزارش داد که صدها سنگالی دیروز در خیابان های داکار در همبستگی با فلسطینی ها و محکومیت نسل کشی جاری در غزه تظاهرات کردند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *