اخبار اخبار عمومی

اختصاص ۴۵ سازه تبلیغاتی رایگان در پایتخت به هر نامزد انتخابات

تبلیغات بنری

مراسم قرعه کشی اختصاص سازه های تبلیغاتی شهرداری تهران به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 1403 برگزار شد.

برای گزارش دادن خبرگزاری صداوسیما مراسم قرعه کشی اختصاص سازه های تبلیغاتی شهرداری تهران به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 1403 با حضور حمید شایان معاون سیاسی استانداری تهران، نمایندگان نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برگزار شد. و مدیر کل استان تهران. ثبت نام استانداری تهران، نماینده شورای نگهبان، نماینده ستاد انتخابات در سازمان زیباسازی شهر تهران و همچنین مهدی دلجی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر برگزار شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این همایش گفت: بسته تبلیغاتی با هدف افزایش مشارکت و ایجاد عدالت تبلیغاتی امروز در اختیار داوطلبان مختلف قرار می گیرد و مقرر شد نحوه تخصیص این تسهیلات به هر یک از نامزدها انجام شود. باید شفاف و منصفانه باشد.

مهدی دلجی افزود: علاوه بر امکانات معمول از جمله سفارشی سازی بنرهای تبلیغاتی برای انتخابات و ایجاد فضایی برای نصب تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر تهران، فرصت های جدیدی نیز در این بسته تبلیغاتی برای اولین بار پیش بینی و در اختیار داوطلبان قرار گرفت. .

نماینده سیاسی استان تهران نیز در این جلسه گفت: مسئولیت محتوای ساختارها بر عهده داوطلب خواهد بود و مسئولیت پاسخگویی نیز البته ارزیابی خواهد شد. حمید شایان افزود: رویکرد ما افزایش مشارکت است.

معاون تبلیغات سازمان زیباسازی شهر تهران در این مراسم درباره جزئیات بیلبوردهای اختصاص یافته به نامزدها گفت: سازه های اختصاصی در هیمت، آرش، بابایی، حکیم و سایر بزرگراه های بزرگ شهر علاوه بر جاده های پرتردد مانند دماوند، جامهوری، کریم خان و میدان آرژانتین خواهد بود.

ترمیان افزود: قرار است برای هر نامزد 15 سازه تبلیغاتی و 30 سطح ایجاد شود. معاون تبلیغات سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: زمان تبلیغات از ساعت 24 روز دوشنبه 7 خرداد تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 خرداد خواهد بود. ترمیان افزود: داوطلبان می توانند سه نوبت مورد بررسی قرار گیرند و موسسه زیبایی بنر را خود چاپ و نصب می کند و طرح ها در مدت 24 ساعت به موسسه زیبایی ارسال و چاپ می شود.

در پایان این مراسم قرعه کشی با حضور مراجع نظارتی انجام شد. 45 سازه تبلیغاتی شهری به هر نامزد انتخاباتی به صورت رایگان اختصاص داده شد. این سازه ها تا پایان مهلت اعلام رسمی طراحی و اجرای این سازه ها در اختیار ستادهای انتخاباتی هر نامزد خواهد بود.

همچنین با هدف حفظ زیبایی و زیبایی پایتخت، 1000 ساختمان عمومی موقت برای تبلیغات انتخاباتی در تمامی میادین، خیابان ها و بزرگراه های تهران راه اندازی شده است تا نشاط و مشارکت مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزایش یابد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *