اخبار اخبار ورزشی

آشنایی نمایندگان ایران با حریفان خود در کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا

تبلیغات بنری

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا از فردا به مدت دو روز در شهر امان پایتخت اردن برگزار می شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا وسیما ، اولین دیدارهای آسیایی کشتی فرنگی نوجوانان در 7 وزن فردا شنبه و سایر مسابقات دسته 3 وزن یکشنبه 12 تیرماه برگزار می شود.

قرعه کشی 7 نماینده کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند و پس از استراحت در دور اول احمد البدردینی در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیر اردنی و چینی می رود.

در وزن 48 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، علیرضا در دور نخست به مصاف امیری هان از کره جنوبی می رود.

در وزن 51 کیلوگرم که 10 نفر حضور داشتند، ابوالفضل الکرمی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران اردن و قزاقستان می رود.

در وزن 55 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، امیرعلی حیدری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران چینی و اردنی می رود.

در وزن 60 کیلوگرم که 12 کشتی گیر به مصاف هم می روند، ابوالفضل شری در دور نخست با عبدالناصر از اردن کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف کائو از چین تایپه می رود.

در وزن 92 کیلوگرم 11 نفره دانیال آزادی در اولین مبارزه به مصاف ساچین از هند می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با کمیل جانوف از ازبکستان کشتی می گیرد.

در وزن 110 کیلوگرم که 8 نفر حضور داشتند، ایوب حسینوند قاسمی در دور نخست با نعمتوف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعدی به مصاف برنده جدال کشتی گیران ژاپن و قزاقستان می رود. گرد .

سه وزن دیگر روز یکشنبه برگزار می شود که اسامی نمایندگان کشورمان در این اوزان به شرح زیر است:

65 کیلوگرم: امیرمهدی سعیدی نوا

71 ک: محمد کاظمی

80 کیلوگرم: آماردا محسنی نژاد

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *